Na naszej stronie znajdziesz dekoracje ślubne, wianki, bukiety i wiele innych. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty indywidualne oraz grupowe.

@dekonatalia

Dane kontaktowe
Facebook
Instagram
Image Alt

O mnie

a

O mnie

Witajcie w Dekonatalii, miejscu gdzie spotkacie miłość do kwiatów i wiedzę na ich temat.
Zanim stworzę dla Was kwiatową kompozycję, chcę przybliżyć mój świat pełen roślin.
Opowiem moją historię która dowodzi, że kwiaty zawsze niosą ze sobą emocje…
a

Kim jestem

Natalia Simlat – właścicielka pracowni Dekonatalia, florystka i szkoleniowiec.
A prywatnie entuzjastka kwiatów, miłośniczka ich piękna i pasjonatka tworzenia naturalnych dekoracji.
Kwiaty to cały mój świat!

Z miłości do natury i do mojego męża, przeniosłam się z Trójmiasta do serca Kaszub. Wspólnie prowadzimy tu od 2012 r. rodzinny obiekt Villa Bezycer , w którym odkryłam swoją bezgraniczną miłość do kwiatów. Dosłownie, bo aranżacje kwiatowe wykonuję nie tylko na Kaszubach, w Trójmieście i całym województwie pomorskim. Dojadę tam, gdzie będziecie potrzebować dekoracji ślubnych z indywidualnym podejściem.

Zaczęło się od pomocy parom młodym przy organizacji wesela, a skończyło na odkryciu życiowej pasji. Dzisiaj praca z Wami jest dla mnie jak woda dla kwiatów – bez niej usycham. Dzięki pracy w rodzinnym lokalu, organizacja wesel i przyjęć jest mi doskonale znana od strony technicznej. Możecie być pewni, że rozumiem czym jest wielki projekt zwany “ślub”. Od 2014 r. tworzę dekoracje, a także szkolę i organizuję warsztaty dla florystów i indywidualne kursy dla dekoratorów. Chcę dzielić się wiedzą i pasją do kwiatów z innymi.

Sama z przyjemnością podnoszę swoje kwalifikacje u najlepszych florystów w Polsce i na świecie. Biorę udział w szkoleniach, bo chcę być na czasie z trendami. A wszystko dlatego, że liczy się dla mnie jakość. Możecie być pewni, że współpracując ze mną włożę całe serce w indywidualne przygotowanie dekoracji dla Was. Jak widzicie, poświęcam kwiatom każdą chwilę. Są one dla mnie tak ważne, jak Wasza okazja, którą mam ukwiecić.

Moja filozofia

Pracując z Wami przy kwietnych projektach stawiam na indywidualne podejście, unikatowość i naturalność w dekoracjach. Wierzę, że nie ma dwóch takich samych ślubów, bo jesteście niepowtarzalni. I dlatego każda moja oferta to nowy projekt, który indywidualnie tworzę tylko dla Was.

Uwielbiam wykorzystywać w aranżacjach florystycznych sezonowe kwiaty, które stosuję w nietuzinkowych rozwiązaniach, a jednocześnie dbam mocno o spójność Waszych dekoracji.

Zanim jednak dostaniecie projekt aranżacji florystycznych, chcę poznać Was bliżej. Lubię posłuchać o oczekiwaniach, ale też o Was – czym się interesujecie, jak spędzacie wolną chwilę, jak się poznaliście.

Wyznaję zasadę, że dekoracje muszą pasować nie tylko do sali, ale i do Was! Dlatego tak bardzo ważne jest, byśmy się spotkali, nawet on-line.

Wiem, że czasami chcecie tylko delikatną aranżację sali i bukiety, a innym razem marzycie o kwiatach w każdym kącie sali a nawet w domu. Dzięki wspólnemu poznaniu się wiem, że dostaniecie ofertę stworzoną tylko dla Was.

Pracuję z kwiatami, ale to Wy jesteście najważniejsi. Lubię kiedy wszystko jest spójne, dlatego dekoracje dopasowuję do Waszych oczekiwań, budżetów i charakterów. Wtedy wiem, że będą się Wam podobać jeszcze długo po uroczystości.

Planowanie 0

Dekorowanie 0

Realizacja 0

a

Oferta

Kwiaty towarzyszą nam od urodzenia, aż po kres naszego życia. Są świadkami łez wzruszeń i smutku. Potrafią przekazać to, czego nie mamy odwagi wypowiedzieć na głos. Są wyrazem naszego szacunku, pokazują że nam na kimś zależy i uczą troski.
Pozwólcie, że wraz z moimi kwiatami będę i Wam towarzyszyć podczas ważnych chwil Waszego życia.

Zapraszam do mojego świata pełnego kwiatów.

Dekoracje na ślub podkreślają jak ważny jest to dzień. Pomogę Wam go ozdobić w kwiatowe wspomnienia.
a

Warsztaty

Wybierz coś dla siebie
  • Warsztaty grupowe
  • 1000
  • Warsztaty, na którym stworzycie własny Świąteczny Wianek. Według własnej koncepcji od podstaw stworzysz piękny wianek na drzwi lub na Świąteczny stół.
  • Warsztaty indywidualne
  • 1200
  • Warsztaty indywidualne to świetne rozwiązanie dla Wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z florystyką oraz przećwiczyć dany zakres.
  • Zrób to sam
  • 150
  • Zestaw zrób to sam: wianek świąteczny w stylu EKO Wieniec świąteczny to bez wątpienia jeden z głównych atrybutów świąt Bożego Narodzenia.